Informacje

Trychologia Kosmetyczna

Trychologia kosmetyczna - baner

O blogu:

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z trychologią w 2015 roku społeczeństwo w większości byłonieświadome istnienia tej nowo powstałej ale jakże ważnej dziedziny. Z tego powodu postanowiłam wyjść potrzebie na przeciw i zaczęłam przekazywać zdobytą przez siebie wiedzę szerszemu gronu odbiorców. Mój blog to serwis edukacyjny
dla osób szukających informacji o pielęgnacji skóry głowy i włosów. Tak się wszystko zaczęło. Trychologię kosmetyczną prowadzę od 3 lat. Piszę posty oraz kręcę filmiki, a wszystko po to by zachęcić Was do prawidłowego dbania o skórę głowy i włosy. Byśmy wszyscy mieli świadomość, że o tą część organizmu należy dbać tak samo jak o twarz czy ciało.


O mnie:

Emilia Młodzianowska Kosmetolog, Trycholog kosmetyczny.

Emilia Młodzianowska mgr kosmetolog, trycholog. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, magister kosmetologii. Autorka bloga Trychologia Kosmetyczna, w tym kanału na youtube o tej samej nazwie oraz artykułów trychologicznych związanych z prawidłową pielęgnacją skóry głowy i włosów. Twórczyni e-booków szkoleniowych: „Kompendium praktyki trychologicznej” oraz szkoleń: „Warsztat praktyki trychologicznej”. Obecnie zajmuję się prowadzeniem gabinetu trychologicznego oraz szkoleniami trychologicznymi. Swój czas zawodowy poświęcam całkowicie trychologii zabiegowej oraz diagnostyce trychologicznej.