Indywidualnie dobrana kuracja trychologiczna vs samodzielne szukanie produktów poprawiających kondycję skóry głowy lub włosów.

 

Cytat z mojego życia zawodowego wzięty „Niech mi Pani pomoże, bo ja już próbowałam/ próbowałem wszystkiego i nic na mnie nie działa”

Bardzo proszę! Oto moje skromne choc wnikliwe zestawienie oparte na pracy z Wami szanowni Klienci.

Czyż tak właśnie nie jest? Co wychodzi bardziej „na zdrowie”?

Mimo wszystko – pamiętaj, wybór zawsze należy do Ciebie.

Indywidualna kuracja trychologiczna dobrana przez trychologa:

PLUSY:

Dobry trycholog zanim dobierze jakąkolwiek kuracje sprawdzi pod mikrokamera stan skóry głowy, mieszków włosowych , łodygi włosa jak również oszacuje grubość i ilość włosów na cm2 skóry głowy.

Kuracja zawsze zostanie dobrana pod kątem największych potrzeb skóry jak również: wieku, płci, czy niedoborów wynikających z badań laboratoryjnych.

Do oczyszczania skóry głowy zostanie dobrany odpowiedni, skuteczny preparat, który już na tym etapie rozwiąże kilka istotnych problemów typu zaczopowanie mieszków włosowych, nadmiar zrogowaciałego naskórka, suchość, lub odwodnienie skóry głowy czy przyklapnięcie włosów.

Trycholog jest w stanie podpowiedzieć odpowiednią suplementację lub doradzić wykonanie innych zabiegów wspomagających chociażby odrost włosów.

W trakcie kuracji trychologicznej jesteś pod stałą opieką trychologa, który jest w stanie sprawdzić pod mikrokamerą poprawę kondycji skóry głowy oraz ilości włosów.

Dzięki takiej pomocy będziesz w stanie poradzić sobie z borykającym Cię od długiego czasu problemem.

Kuracje trychologiczne obejmują najróżniejsze schorzenia – wypadanie włosów to tylko jedno z główniejszych – inne to: łupież, łojotok, świąd skóry głowy, osłabienie włosów, łuszczyca, starzenie się skóry głowy i włosów, ŁZS, nadwrażliwość i przesuszenie skóry .

Dostaniesz profesjonalne, wydajne i przebadane pod kątem swojego działania produkty, które zrobią porządek z Twoją skórą głowy i włosami.

MINUSY:

Podczas trwania kuracji obowiązuje Cię pełna dyscyplina dotycząca stosowania odpowiednich produktów w domu jak i wykonywania zabiegów w gabinecie (jeśli jest taka potrzeba).

Twój problem zostanie zażegnany – co oznacza, że nie będziesz mieć już o co się martwić 🙂

Koszt – różny, zależny od stanu wyjściowego jednak zawsze wprost proporcjonalny do jakości wykonywanej usługi i otrzymanej pomocy (ogólnie do przeżycia).

Samodzielne poszukiwania preparatów na skórę głowy i włosy metodą prób i błędów:

PLUSY:

Dla osób lubiących buszować po Internecie -wielogodzinne przeszukiwania forów internetowych w nadziei na odnalezienie JEDNEGO środka, który zażegna wszystkie problemy z jakimi się borykasz odnośnie włosów – co i tak nie nastąpi.

Ciągłe, wieloletnie i bezefektywne zajmowanie wolnego czasu zamartwianiem się o: wygląd skóry głowy, ilość lub wygląd włosów; który można wykorzystać w dużo bardziej przyjemny sposób.

Szansa jedna na milion – udało Ci się znaleźć produkt, który działa – jednak po jego odstawieniu wszystko wraca do stanu wcześniejszego…

MINUSY:

Wydawanie pieniędzy na kosmetyki i suplementy, które najczęściej w niczym Ci nie pomogą.

Strata czasu i nerwów na ciągłe nieskutecznie podejmowane próby zapanowania nad własną skórą głowy i włosami.

Częsty brak orientacji w składzie produktu oraz poleganie jedynie na pięknych opisach zachwalających jego działanie lub poleganie na ładnym zapachu…

Produkt, który jesteś w stanie zakupić na własną rękę to w większości przypadków produkt typu „nie pomoże nie zaszkodzi” chociaż z tym nie zaszkodzi to bym polemizowała…

Pamiętaj! Każdy kolejny oszczędny zakup na własną rękę dosypuje grosz do góry pieniędzy, które i tak zostały już wydane przez Ciebie na cudowne preparaty, które niczego nie zmieniły.

Uważaj! Niestety duża część preparatów do włosów ma taki skład – że aż włos się jeży nagłowie (jeśli tam jeszcze jest).

genesis-and-thesis-comparison-600x295