Już jest! Długo oczekiwany – Trychologia Kosmetyczna VLOG!

 

Już od dłuższego czasu myślałam nad wprowadzeniem Trychologii Kosmetycznej w wersji vloga’a. Udało się!

Bardzo dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w ten projekt za pomoc i wsparcie podczas realizacji.

Jestem bardzo zadowolona z efektów naszej pierwszej współpracy.

Mam nadzieje, że Wam również ta inicjatywa przypadnie do gustu. Postaram się żeby odcinki były bardzo różnorodne tematycznie, a jednocześnie praktyczne i przydatne dla każdego  z Was.

Oczywiście wszystko w imię trychologii 🙂

Zapraszam do oglądania!

 

Komentarze:
  1. Jak często powinno wykonywać się ten zabieg (mniej-więcej) jeśli ma się długie włosy, i często używa się lakieru, suchego szamponu itd. i czy ten zabieg można zastąpić wykonaniem w domu peelingu np bukru z szaponem?

    • Dziękuję za komentarz! 😉 Częstotliwość używania produktu dobierana jest bardzo indywidualnie do stanu skóry głowy. Długość włosów nie ma tutaj większego znaczenia. W ekstremalnych przypadkach peeling robi się raz na tydzień – wtedy gdy mamy jakieś mocne zaburzenie na skórze głowy. Typowo pielęgnacyjne czas ten można rozciągnąć od raz na 2 tygodnie nawet do okresu raz na miesiąc. Jeśli w komentarzu ” bukru z szaponem” oznacza cukru z szamponem to taka mieszanka się do oczyszczania skóry głowy nie nadaje. Najlepiej powinien to być odpowiedni peeling mechaniczny połączony z peelingiem enzymatycznym, który otworzy mieszki włosowe i spłucze się całkowicie ze skóry głowy.